مشاوره آماری رایگان

به طور کلی موسسه کوکرانا در موارد زیر مشاوره آماری رایگان ارائه می دهد :

  • مشاوره آماری در خصوص انتخاب روش تحقیق
  • مشاوره آماری در خصوص طراحی پرسشنامه
  • مشاوره آماری در خصوص انتخاب نرم افزار جهت تجزیه و تحلیل

مشاوره آماری رایگان پایان نامه

فصل 4 یک پایان نامه ی خوب باید دارای ویژگی هایی از قبیل جداول و نمودارهای با کیفیت و محتوای درست باشد. همچنین مفاهیم آماری در پایان نامه باید مفصل و قابل فهم نگارش شود. موسسه آماری کوکرانا در خصوص انجام فصل چهارم پایان نامه قبل از بستن هرگونه قراردادی به دانشجویان محترم مشاوره آماری رایگان ارائه می دهد. این مشاوره در خصوص نحوه نگارش فصل سوم پایان نامه، نحوه طراحی پرسشنامه و … می باشد. همچنین کوکرانا به تمامی سوالات آماری دانشجویانی که فصل 4 پایان نامه را خودشان انجام داده اند نیز پاسخ می دهد. پس در صورتی که کار فصل 4 پایان نامه تان انجام شده است می توانید از طریق لینک زیر مشاوره آماری دریافت نمایید.

مشاوره آماری رایگان پایان نامه قبل از دفاع

همچنین در خصوص آزمون‌ها و روش‌های رایج در انجام فصل چهار پایان نامه در رشته های مختلف می توانید از طریق لینک زیر مشاوره دریافت نمایید :

مشاوره جهت انجام فصل 4 پایان نامه

مشاوره انجام تحلیل آماری مقاله

کوکرانا در نظر دارد که در راستای توسعه علمی و تسهیل فرایند پژوهش با هدف اشتراک گذاری دانش و تجربیات چند ساله خود همراه پژوهشگران و دانشجویان عزیز در راستای مشاوره و تحلیل آماری برای پژوهش های آنان باشد. این موسسه برای دانشجویانی که جهت انجام مقاله خود نیاز به راهنمایی داشته باشند، مشاوره آماری رایگان ارائه می دهند. این مشاوره می تواند در زمینه طراحی مدل مفهومی، طراحی روش تحقیق، اعلام روش آماری مقالات مشابه و همچنین مشاوره جهت انجام تحلیل آماری مقاله با انواع نرم افزارهای آماری پرکاربرد و پاسخ به سوالات آماری دانشجویان باشد.

مشاوره آماری آنلاین

دانشجوی هر مقطع و یا هر دانشگاهی که در ایران هستید، می‌توانید از کوکرانا مشاوره آماری آنلاین (به صورت رایگان) دریافت نمایید. اگر در ابتدای پژوهش هستید و برای بیان مساله، اهداف، فرضیه ها، روش تحقیق، حجم نمونه و … نیاز به کمک دارید و یا اگر داده‌های خود را جمع‌آوری کرده‌اید و برای تحلیل آن ها نیاز به یک راهنما دارید کافیست از طریق باکس نظرات زیر با ما در ارتباط باشید.

مشاوره آماری رایگان پایان نامه

شماره تماس جهت مشاوره آماری آنلاین به صورت تلفنی و تلگرامی : 09191908821

خدمات مشاوره آماری آنلاین کوکرانا عمدتا به صورت زیر است : 

مشاوره آنلاین تحلیل آماری با انواع نرم افزارهای پرکاربرد

مشاوره تلگرامی جهت انتخاب روش تحقیق و شناسایی روش آماری مقاله بیس

پاسخگویی به تمامی سوالات آماری و نرم افزاری دانشجویان از طریق تماس تلفنی تلگرام، ایمیل و نظرات سایت

لازم به ذکر است که تمامی خدمات مشاوره ای موسسه کوکرانا رایگان است و جهت انجام مشاوره آماری آنلاین چه به صورت تلگرامی و چه تماس تلفنی و غیره هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد.