دانلود SPSS همراه با کد فعال سازی [ کرک ]

اگر در زمینه آمار و تحلیل داده فعالیت داشته باشید، حتماً نام نرم افزار SPSS به گوشتان خورده است! شاید هم به‌تازگی با این نرم‌افزار آشناشده‌اید و قصد دانلود SPSS و استفاده از این نرم افزار کاربردی را دارید. همین امر کافی است تا حس کنجکاوی شما برای آشنایی با ویژگی ‌های نرم افزار SPSS برانگیخته شود. پس اگر به‌دنبال یافتن ویژگی‌ها و دانلود آخرین نسخه SPSS و سایر نسخه‌های آن هستید، این مطلب برای شماست! بی درنگ در ادامه همراهمان باشید.

دانلود Spss آخرین ورژن با لایسنس و کرک فعال ساز

دانلود SPSS نسخه 28

همواره در استفاده از نرم‌افزارهای آماری مانند SPSS با معضلاتی نظیر خرید لایسنس مواجه می شویم. اما خبر خوب این است که به کمک موسسه پژوهشی کوکرانا، می‌توانید آن را دانلود نمایید. همچنین با دانلود آخرین نسخه SPSS نیز می‌توانید از جدیدترین و بروزترین قابلیت‌ها و ابزارهای آن بهره‌مند شوید.

خرید کد فعال ساز – کرک نرم افزار SPSS با هزینه 49 هزار تومان

آخرین تست انجام شده برای کد فعال سازی : 1401/01/4

دارای ویدئوی آموزشی نحوه فعال سازی

توضیحات در خصوص فعال سازی SPSS نسخه 28 : با توجه به نیاز پژوهشگران موسسه پژوهشی کوکرانا به جدیدترین ورژن نرم افزار SPSS یعنی ورژن 28 اقدام به مکاتبه با شرکت IBM نمودیم. سرانجام لایسنسی با قابلیت فعال سازی روی چندین سیستم (البته محدود) را خریداری نمودیم. بدین طریق لایسنس نرم افزار با هزینه اندک 49 هزار تومان در اختیار شما قرار داده ایم. قیمت لایسنس در سایت اصلی نرم افزار بسیار بیشتر است.

برای نصب نرم افزار، ابتدا فایل نصبی نرم افزار SPSS نسخه 28 را از طریق لینک بالا دانلود کنید. حجم فایل 840 مگابایت می باشد. سپس با استفاده از نرم افزار WinRAR فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.

در مرحله بعد از طریق ویدئوی آموزشی، نرم افزار SPSS را نصب و فعال کنید. ویدئوی آموزشی در فایل دانلودی خرید لایسنس SPSS وجود دارد. در صورتی که مراحل را درست انجام بدهید با پیام سبز رنگ مانند تصویر زیر مواجه می شوید. توجه داشته باشید که بدون فعال سازی، هیچ یک از قابلیت های SPSS در دسترس نخواهد بود.

پس از خرید کد فعال سازی SPSS نسخه 28، مطابق ویدئوی آموزشی موجود در فایل های دانلود شده عمل کنید توجه داشته باشید برای کرک ورژن 28 SPSS نیاز است به اینترنت متصل باشید.

کرک SPSS 28

پس از فعال سازی موفق با پیغام بالا مواجه می شوید.

فعال ساز spss

تصویری از محیط نرم افزار پس از فعال سازی

به عبارت IBM SPSS Statistics Processor is ready توجه کنید.

سوالات متداول

ویژگی های مهم SPSS 28 چیست ؟2022-04-23T16:51:11+00:00

1- اضافه شدن قابلیت انجام فراتحلیل – متا آنالیز برای انجام تحقیقات مرور سیستماتیک

2- آنالیز توان آزمون – جهت برآورد حجم نمونه

3- اضافه شدن قابلیت آزمون نسبت ها

4- نقشه های رابطه ای جهت انجام معادلات تفسیری

و …

کرک SPSS 28 برای چه مدتی است ؟2022-04-23T16:51:52+00:00

کد فعال ساز SPSS 28 موجود از طریق نامه نگاری با شرکت IBM برای تعداد سیستم محدود در موسسه آماری کوکرانا به صورت 3 ماهه دریافت شده است. پس اتمام این مدت در صورت دریافت کد فعال ساز جدید، به صورت رایگان در اختیار کسانی که کد فعال ساز را خریداری کرده اند قرار خواهیم داد.

دانلود SPSS نسخه 26

در نهایت اگر قصد این را داشتید که بدون هزینه از نسخه های قدیمی تر SPSS استفاده کنید پیشنهاد ما استفاده از نسخه 26 SPSS و دانلود از سایت سافت 98 است.

نرم افزار SPSS چیست ؟

نخستین پرسشی که ممکن است در ذهن علاقه‌مندان مطرح شود، آن است که اساساً SPSS چگونه نرم‌افزاری است؟ چه کاربردی دارد و برای چه اهدافی طراحی شده است؟ برای پاسخ به این سؤالات کافی است نگاهی کوتاه به نام کامل این نرم افزار محبوب و پراستفاده بیندازیم. SPSS مخفف عبارت لاتین Statistical Package for the Social Sciences به معنای بسته و پکیجی آماری بر اساس علوم اجتماعی است.

به‌زبان ساده‌تر، SPSS یک نرم‌افزار رایانه‌ای است که با استفاده از اطلاعات و داده‌های آماری، به تجزیه‌وتحلیل آن‌ها می‌پردازد. این اطلاعات و داده‌ها می‌تواند دیتاهای خام و استانداردی نظیر انواع پرسشنامه‌ها باشد. نتایج این تجزیه و تحلیل نیز یک سری نمودار، جداول و گراف است که برای جمع‌بندی و کسب‌خروجی به‌کار گرفته‌می‌شود.

دانلود SPSS برای انجام پایان نامه

یکی از مهمترین کاربردهای SPSS، تجزیه و تحلیل داده و نگارش پایان نامه است. امروزه پژوهشگران زیادی پایان نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای خود را به کمک این نرم افزار انجام می‎دهند. شما شخصاً به عنوان پژوهشگر و یا به کمک افرادی که توانایی کار با این نرم‌افزار را دارند، می‌توانید پروژه‌های خود را به سرانجام برسانید.

مزایای دانلود SPSS و استفاده از آن

برخی از مهمترین مزایای استفاده از SPSS عبارتند از:

انجام محاسبات خیلی سریع !

بدون شک، تجزیه و تحلیل اطلاعات پروسه‌ای زمان بر است که نیاز به محاسبات پیچیده‌ای دارد. اما نرم افزار SPSS با قابلیت ویژه خود، در عین دقت، محاسبات را با سرعت بالایی انجام می دهد. به‌گونه‌ای که یک فرآیندی که در حالت عادی ممکن است چند روز یا چند ساعت به طول بینجامد. در عرض دقایقی امکان‌پذیر خواهدبود.

امکان انجام تحلیل‌های پیچیده و سنگین

حجم نمونه زیاد در دیتاها، محاسبات را سخت‌تر و پیچیده‌تر از همیشه خواهد کرد. اما با SPSS جای نگرانی وجود ندارد. این نرم افزار قابلیت آنالیز حجم زیادی از داده‌ها با متغیرهای مختلف را دارد.

سازگاری با سایر برنامه‌ها

امکان درون ریزی و برون ریزی SPSS با سایر نرم افزارها وجود دارد. این انعطاف‌پذیری و سازگاری با سایر برنامه‌ها، از دیگر دلایل ارزشمند برای نصب و دانلود SPSS به شمار می رود.

2022-05-01T18:45:39+00:00

دیدگاه خود را بنویسید

عنوان

رفتن به بالا