مشاوره آماری
تعرفه
021-2842-1934
0912-044-6824
دوره جامع SPSS
ثبت سفارش
پنل
ارسال سفارش تحلیل آماری2021-11-09T12:10:12-01:00

قبول سفارش موسسه پژوهشی کوکرانا

ارسال سفارش انجام تحلیل آماری روال کار موسسه آماری کوکرانا به این صورت است که پس از برقراری تماس در اولین گام، به صورت رایگان درخواست شما بررسی خواهد شد و هزینه و مدت زمان انجام کار به شما اعلام خواهد شد. در گام بعدی و در صورت موافقت شما با قیمت و زمان، با دریافت بخش کوچکی از مبلغ توافق شده، کار شروع شده و پس از اتمام کار مابقی هزینه از دانشجو دریافت می‌گردد.

68240440912

02128421934 داخلی 1

پس از دریافت فایل توسط دانشجو در مرحله اول تمامی جداول، نمودارها و نتایج برای دانشجو در داخل فیلم آموزشی با توضیحات متخصص آماری شرح داده می شود. در مرحله بعد بنا به درخواست دانشجو مشاوره تلفنی و تلگرامی و جلسه توجیهی حضوری (در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا امکان برگزاری جلسه حضوری وجود ندارد و جلسات توجیهی به صورت مجازی و در نرم افزار Skype تشکیل می شود) بدون هیچ گونه هزینه اضافی انجام می شود. لازم به ذکر است که تیم آماری کوکرانا موظف است تمامی اصلاحاتی که را که حتی بعد از دفاع، دانشجو از طرف اساتید داده می شود را بررسی و انجام دهد.

ارسال سفارش انجام تحلیل آماری

پاسخ کامل به سوالات متداول شما عزیزان

مدت زمان تقریبی انجام فصل چهارم پایان نامه ارشد چقدر است ؟2020-10-18T18:46:01+00:00

مدت زمان انجام تحلیل آماری و نگارش کامل فصل چهارم در موسسه آماری کوکرانا حداکثر یک هفته کاری است. زمان دقیق انجام کار توسط موسسه کوکرانا پس از بررسی فایل های مربوطه مشخص خواهد شد.

برآورد هزینه فصل چهارم پایان نامه بر چه اساسی است ؟2020-10-18T22:43:19+00:00

برآورد هزینه فصل چهارم پایان نامه به طور کلی بر اساس تعداد فرضیات، اهداف، سوالات، تعداد و پیچیدگی مدل در پژوهش تعیین می گردد.

شرایط انجام اصلاحات توسط شرکت آماری کوکرانا به چه صورت است ؟2020-10-18T18:32:24+00:00

درخواست اصلاحات مادامی که در مسیر پژوهش باشد بدون محدودیت زمانی و رایگان توسط مشاور انجام می­ گردد لازم به ذکر است که اصلاحاتی از قبیل (هرگونه تغییر در نرم افزار، فرضیات، حجم نمونه، روش تحقیق، مدل تحقیق و پرسشنامه) جزء اصلاحات رایگان نیست و در صورت موافقت پژوهشگر و با دریافت مبلغ، قابل انجام خواهد بود.

جهت ارسال سفارش انجام تحلیل آماری خود می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید :

آیدی تلگرام لینک آیدی تلگرام
آدرس ایمیل m.alimardi@yahoo.com

برای ارسال سفارش از فرم زیر استفاده نمایید :

دریافت اطلاعات ذیل به منظور تسریع در امر تعیین قیمت و تعیین کارشناس متناسب با رشته شما می‌باشد. حفاظت از اطلاعات شخصی شما اولویت اصلی شرکت آماری کوکرانا است و کوکرانا اطلاعات شخصی شما را در اختیار هیچ فرد و نهادی قرار نمی‌دهد.

لطفا شماره تماسی که دارای اکانت تلگرام یا واتساپ است ثبت گردد.
لطفا فایل های مربوطه را در یک فایل ZIP یا RAR به صورت یکجا ارسال بفرمایید
Choose File
سفارش شما با موفقیت ارسال شد. لطفا از طریق واتساپ یا تلگرام سفارش خود را پیگیری نمایید.
سفارش با موفقیت ارسال نشد. مجددا تلاش کنید.
  • چرا کوکرانا بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید ؟

شاید تا الان به این نتیجه رسیده باشید که تحلیل آماری یک امر ضروری فوق العاده است و می تواند به شدت روی امتیاز پایان نامه و یا اکسپت مقاله تاثیر داشته باشد؛ اما احتمالا برای شما سوال شده است که چرا این کار را باید به دست موسسه آماری کوکرانا بسپارم ؟ چگونه باید به مسعود علی مردی و تیم او اعتماد داشته باشم، آن هم وقتی پای پایان نامه یا مقاله من در میان است ؟

جای هیچ نگرانی نیست؛ در ادامه این مسئله را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم.

خب، شما کاملا حق دارید که این سوالات در ذهنتان تشکیل شود و به همان میزان هم حق این را دارید که پاسخ آن ها را بدانید. کوکرانا سه ویژگی دارد که می تواند اعتماد را در شما به وجود بیاورد؛ درست مثل تمام دانشجویان و پژوهشگرانی که با ما همکاری داشته اند.

✔️ اولین نکته؛ حتما می دانید که کوکرانا قدیمی ترین و بروزترین مجموعه ای است که در ایران شروع به کار تحلیل آماری کرد؛ این یعنی ما مدت زمان زیادی است که مشغول به انجام پروژه های آماری هستیم؛ و این مدت زمان زیاد نشان دهنده چه چیزی است؟ تجربه! تجربه مسعود علی مردی و تیم کوکرانا به تنهایی می تواند ضامن این باشد که شما قرار است یک تحلیل آماری کامل و جامع داشته باشید که بر اساس معیارهای زیادی تشکیل شده است.

✔️ دومین نکته؛ مسئله بعدی که سبب ایجاد اعتماد می شود، رزومه‌ آن ها است. رزومه ای ارزشمند است که همه جا در دسترس باشد؛ با یک جستجوی ساده می توانید هر اطلاعاتی که در مورد آموزش تحلیل آماری لازم داشتید را به دست بیاورید؛ این حق شما است. همکاری ما با پژوهشگران داخلی و خارجی و اثربخش بودن این همکاری می تواند دلیل فوق العاده مهمی برای اعتماد باشد.

✔️ سومین نکته؛ آخرین مسئله این است که ما همواره از ابتدای کار خود، هدفمان این بوده است که همه پژوهشگران و دانشجویان کشور، به اهمیت تحلیل آماری پی ببرند و با آموزش درست به تحلیل آماری کار پایان نامه و یا مقاله خودشان بپردازند، دلیلی است برای افزایش علاقه و امیدواری ما به رشته ای که در آن در حال فعالیت هستیم.

دیدگاه خود را بنویسید

عنوان

رفتن به بالا