انجام پروژه درسی آمار

دانشجویان برخی از رشته‌های دانشگاهی در مقاطع مختلف (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) بر اساس چارت درسی خود دروس روش های آماری و بخصوص روش تحقیق را می گذرانند. از آنجایی که یادگیری مباحث آماری و نرم افزار های آماری نیازمند زمان، تمرین و آموزش های تخصصی فراوانی است که زمان اختصاص داده شده به این دروس برای رشته های غیر آماری بسیار کم و محدود است لذا نیاز به یک فرد متخصص برای راهنمایی، کمک و انجام این چنین پروژه هایی احساس می شود. از جمله مباحثی که در پروژه های درسی آمار از دانشجویان خواسته می شود به شرح زیر می باشد :

  • جدولی متشکل از داده ای خاص به دانشجو داده می شود و درخواست می شود برای داده های مورد نظر شاخص های مرکزی (میانگین، میانه و …) و شاخص های پراکندگی (انحراف معیار، واریانس و …) گزارش شود.
  • نمرات ویژگی هایی از دو گروه خاص داده می شود و درخواست می شود ویژگی های دو گروه با یکدیگر مقایسه شود. میتوان نمرات قد، وزن، آی کیو و هر ویژگی دیگری را به عنوان مثال ذکر کرد.
  • بررسی تاثیر یک نوع مداخله بر روی نمونه مورد نظر؛ برای مثال نوعی دارو به گروهی از افراد داده می شود و در سوال می آید که تاثیر دارو با مقایسه میزان سلامتی افراد قبل و بعد از مصرف دارو بررسی شود.
  • یک ویژگی در گروه های مختلف با یکدیگر مقایسه شود (مقایسه فشار خون افراد در گروه های سنی مختلف میتواند به عنوان مثالی از این دسته سوالات باشد).
  • و …

قبول سفارش حل سوالات درس آمار

از آنجا که محققین موسسه آماری کوکرانا مهارت و تجربه لازم را جهت راهنمایی و انجام پروژه های آماری به صورت تئوری و عملی بخصوص با نرم افزار SPSS درس روش تحقیق و دروس آماری را دارا می باشند. پس دانشجویان در هر رشته ای در هر کجا از کشور با خیالت راحت می توانند کاری های خود را به موسسه آماری کوکرانا بسپارند.

قیمت حل سوالات آماری

برآورد هزینه انجام پروژه کلاسی آماری

برآورد هزینه انجام پروژه درسی آمار بستگی به نوع کار یا نرم افزار مورد نظر متغیر است و دانشجویان برای مطلع شدن از نحوه قبول سفارشات می توانند از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده در سایت با ما ارتباط بر قرار کنند تا در کنار دریافت مشاوره رایگان از محقیقین ما به اطلاعات مورد نیاز خود دست یابند.