هزینه انجام پایان نامه

هزینه انجام پایان نامه

از هزینه آموزش انتخاب موضوع پایان نامه گرفته تا هزینه پاورپوینت دفاع

امتیاز ۵ از ۵ – ۶ رای
spinner در حال ثبت رای

اگر در خصوص هزینه انجام پایان نامه ابهام دارید و قصد این رو دارید که پایان نامه رو برونسپاری کنید و در انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه تردید دارید ابتدا بخش اول این پست رو بخونید. عوامل بسیار زیادی در تعیین هزینه پایان‌ نامه تاثیر دارند که در ادامه به 6 مورد از آن ها ذکر می شود :

1 – مقطع تحصیلی – طبیعی است که هزینه آموزش و انجام پایان‌نامه دکتری نسبت به مقطع ارشد بیشتر است.

2 – دانشگاه محل تحصیل – معمولا پایان‌نامه دانشگاه های برتر نسبت به دیگر دانشگاه ها پیچیده‌تر است.

3 – میزان پیچیدگی موضوع پایان‌نامه – این مورد در تعیین هزینه پایان نامه بسیار اهمیت دارد.

4 – تعداد صفحات مورد نگارش – هر چه تعداد صفحات مورد نیاز برای نگارش بیشتر باشد هزینه افزایش پیدا میکند.

5 – زبان نگارش پایان نامه – نگارش به همراه آموزش پایان نامه به زبان های غیر فارسی، هزینه متفاوتی دارد.

6 – نرم افزارهای مورد استفاده – برای مثال کار با نرم افزار R و متلب پیچیده‌تر از سایر نرم افزارهای آماری است.

هزینه انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت

به طور کلی هزینه مشاوره و آموزش انجام پایان‌ نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت برای انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، انجام فصول پایان‌نامه، انجام پاورپوینت دفاع و برگزاری جلسه آموزشی حدود 10 تا 15 میلیون تومان هست.

جدول هزینه انجام پایان‌ نامه مدیریت

خدمتهزینه حدودی
انتخاب موضوع [ آموزش، مشاوره و انجام ]500 هزار تومان
آموزش نگارش پروپوزال [ آموزش، مشاوره و انجام ]3 میلیون تومان
آموزش نگارش فصول پایان‌نامه [ آموزش، مشاوره و انجام ]10 میلیون تومان

هزینه انجام پایان‌ نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری

به طور کلی هزینه مشاوره و انجام پایان‌ نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری برای انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، انجام فصول پایان‌نامه، انجام پاورپوینت دفاع و برگزاری جلسه آموزشی حدود 10 تا 15 میلیون تومان هست. توجه بفرمایید که هزینه جمع‌آوری داده‌های مربوط به صورت‌های مالی به این هزینه اضافه خواهد شد.

هزینه انجام پایان‌ نامه روانشناسی و علوم اجتماعی

به طور کلی هزینه مشاوره و انجام پایان‌نامه کارشناسی ارشد رشته حسابداری برای انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، انجام فصول پایان‌نامه، انجام پاورپوینت دفاع و برگزاری جلسه آموزشی حدود 12 تا 17 میلیون تومان هست.

هزینه انجام پایان‌نامه رشته صنایع

به طور کلی هزینه آموزش و انجام پایان‌نامه رشته صنایع برای انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، انجام فصول پایان‌نامه، انجام پاورپوینت دفاع و برگزاری جلسه آموزشی حدود 13 تا 17 میلیون تومان هست.

هزینه ارزان انجام پایان نامه

برخی از موسسات هزینه خیلی پایین و غیرمعقولی برای قیمت انجام پایان نامه ارشد پیشنهاد می نمایند، واضح هست که این موسسات جای تردید دارند و در حقیقت به اندازه مبلغ پرداختی شما تعهد و کیفیت کاری کمی دارند. طبیعی است که در این صورت نتیجه کار شما چیزی جزء داشتن موضوع قدیمی و بی اهمیت، کپی پیست، سرقت علمی، استفاده از منابع قدیمی، کیفیت ظاهری و علمی بسیار ضعیف، عدم چاپ مقاله از پایان نامه و کسب نمره پایین، نیست. اضافه کردن مبلغ قرارداد به بهانه های مختلف مانند دریافت هزینه برای انجام هر بار اصلاحات از ویژگی های این موسسات است.

بازخوردها و اصلاحات اساتید، برای ما با اهمیت هستند

برخلاف خیلی از موسسات که ارزشی برای اصلاحات قائل نیستند ! در موسسه پژوهشی کوکرانا انجام تمامی اصلاحات چه قبل از دفاع و چه بعد از دفاع و همچنین نکات مدنظر و اصلاحات شخص دانشجو نیز انجام می شود. حتی اصلاحات غیر علمی و غیر منطقی پایان نامه را نیز به اجبار اساتید انجام داده ایم !

با توجه به تخصصی بودن و پیچیدگی نگارش پایان‌ نامه و رساله، کمک گرفتن و مشورت با متخصصان رشته‌ها ضروری است. موسسه پژوهشی کوکرانا با همکاری بسیاری از کارشناسان باتجربه و متخصص آماده ارائه مشاوره و راهنمایی دانشجویان و پژوهشگران در اکثر رشته‌ها است. همچنین توجه بفرمایید که قیمت های اعلام شده در این پست تقریبی است. برای اعلام دقیق زمان می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

چرا باید انجام پایان نامه خود را برونسپاری کنم؟

ممکن است این سؤال پیش آید که اصلاً چه لزومی به برونسپاری انجام پایان نامه داریم؟ دوره تحصیلات تکمیلی، مانند دوره کارشناسی، برای دانشجویان خالی از دغدغه نیست. بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی یا مشغول به کار هستند و یا تشکیل خانواده داده‌اند. این موضوع سبب می‌شود که این افراد زمان کمتری برای انجام پایان نامه داشته باشند. برونسپاری خدمات پایان نامه به این افراد کمک می‌کند تا بتوانند با خیال راحت به کار و زندگی خود بپردازند و در کنار آن پایان نامه با کیفیتی ارائه دهند.

بسیاری از اوقات، دانشجویان نوشتن پایان نامه را شروع می‌کنند، اما در میانه راه خسته می‌شوند و کار را نیمه تمام رها می‌کنند. به اصطلاح کار انجام پایان نامه آن‌ها، به پروژه‌ای فرسایشی تبدیل شده است. در این مواقع می‌توان ادامه راه را به دست محققان و پژوهشگرانی سپرد که کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و به پایان برسانند.

انجام پایان نامه در بهترین موسسه

یکی دیگر از مزایای برونسپاری انجام پایان نامه، داشتن دردسر کمتر است. اگر مطالعات شما به روش کتابخانه‌ای باشد، باید کتاب‌های زیادی خریداری و مطالعه کنید. این کار، برای انجام یک پایان نامه، به لحاظ هزینه و زمان مقرون به صرفه نیست. بسیاری از محققان و پژوهشگران که به صورت تخصصی فعالیت می‌کنند، با در اختیار داشتن منابع کامل، می‌توانند پایان نامه‌ای با منابع غنی برای شما بنویسند.

اگر تحقیق شما به روش میدانی و جمع‌آوری داده و پرسشنامه باشد، نیز مشکلات خود را دارد. مراجعه به مکان‌های مشخص توزیع پرسشنامه، جمع‌آوری داده، تحلیل آماری داده‌ها و… همه و همه زمان و هزینه بر است. شما می‌توانید با برونسپاری انجام پایان نامه خود در سریع‌ترین زمان ممکن، داده‌هایی صحیح و پایان نامه‌ای با کیفیت ارائه دهید.

انجام پایان نامه را به موسسات انقلاب نسپارید !

اگر گذرتان به میدان انقلاب تهران افتاده باشد با تعدادی از افرادی مواجه می شوید که تابلو یا کاغذی دستشان گرفته اند و با صدای بلند تبلیغات پایان نامه، مقاله و … را انجام می دهند. به این افراد «دادزن» میگن. وقتی با دادزن ها صحبت کنید و مثلا بگویید که قصد سفارش پایان نامه را دارید، شما را به موسسه ای که برایش کار می‌کنند راهنمایی می‌کنند. در اکثر مواقع شما می روید و توضیحات مربوط به کار خودتان را به شخصی به عنوان منشی موسسه می‌دهید. منشی موسسه ممکن است خودش جز محققین باشد و شما را در خصوص نحوه انجام پایان‌نامه، هزینه و زمان بندی راهنمایی کند. همچنین ممکن است محققی که در موسسه فعالیت میکند به شما معرفی کنند و در این خصوص با شما صحبت شود. حتی ممکن است با مدیر موسسه هم جلسه ای داشته باشید.

هزینه پایان نامه ارشد

تبلیغات انجام پایان نامه در انقلاب

سوالی که پیش میاد اینه که آیا موسسات انجام پایان نامه در انقلاب مجوز دارند و قانونی هستند ؟ بله – ممکن است اکثر این موسسات مجوز داشته باشند. اما نه مجوز انجام پایان نامه ! مجوز ممکنه برای کارهای ترجمه، تایپ، صحافی، کلاس های آموزشی و … باشه. بنابراین برای انجام پایان نامه نمیشه روی این مجوزها حساب باز کرد.

هزینه انجام پایان نامه

سفارش انجام پایان نامه از طریق سایت

همین الان که این متن را می خوانید احتمالا در خصوص انجام پایان نامه در گوگل جست و جو کرده اید. سایت های زیادی هستند که در زمینه انجام پایان نامه فعالیت می کنند. مطالب آموزشی وبسایت را بررسی و مطالعه کنید. ظاهر سایت را بررسی کنید. شماره تماس های قرار داده شده را مورد بررسی قرار دهید. تاریخ مطالب نوشته شده برای بررسی تجربه کاری بسیار مهم است.

بهترین موسسه انجام پایان نامه کجاست ؟

مؤسسات بسیاری ادعا می‌کنند که می‌توانند انجام پایان نامه شما را بر عهده گیرند. اما آیا واقعاً انجام پایان نامه کاری است که بتوان به‌راحتی آن را به کسی سپرد؟ بسیاری از مؤسسات، با استفاده از القابی نظیر دکتر و … سعی می‌کنند دانشجو را متقاعد کنند که پایان نامه آن‌ها توسط یک آقا یا خانم که مدرک دکتری دارند، انجام می‌شود. واقعاً می‌توان به این تبلیغات اعتماد کرد؟ متأسفانه عده زیادی نیز تنها با سر هم کردن چند مقاله مروری و ترویجی و کمی جدول و آمار، پایان نامه ناقصی به شما تحویل می‌دهند. عده زیادی نیز به جای وقت گذاشتن و جمع‌آوری داده‌های صحیح میدانی، پشت میز خود داده سازی می‌کنند.

بهتر است گول این تبلیغات فریبنده را نخورید. اگر به هر دلیلی زمان کافی برای انجام پایان نامه ندارید، می‌توانید از مؤسسات مختلف کمک بگیرید. بهترین موسسه انجام پایان نامه، موسسه‌ای است که محققان و پژوهشگران خود را با وسواس انتخاب کند. کسانی که تجربه نگارش پایان نامه و چاپ مقاله علمی پژوهشی داشته باشند. افرادی که با اصول نگارش و نویسندگی فنی برای نوشتن پایان نامه آشنا باشند.

به علاوه در بسیاری از اوقات، دانشجویان به دلایلی وقت کافی برای آزمون و خطا برای انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه ندارند. برخی باید در کوتاه‌ترین زمان اپلای بگیرند. عده‌ای در صورت عدم دفاع در زمان معین، سنوات می‌خورند. برخی هم برای استخدام یا شرکت در آزمون دکترا باید هر چه سریع‌تر از پایان نامه خود دفاع و مقاله خود را استخراج کنند. انتخاب بهترین موسسه انجام پایان نامه، می‌تواند خیال شما را بابت تمام این نگرانی‌ها رفع کند.

به نظر من برای این که تشخیص بدیم کدوم موسسه یا سایت برای انجام پایان نامه مناسب هست چند تا ویژگی رو بایستی بررسی کنیم. این ویژگی ها در ادامه آورده شده است.

انجام پایان نامه ارشد

بلاخره کتاب فروشی و کافی نت یا مرکز انجام پایان نامه ؟

1- تخصص فردی که پایان نامه شما رو انجام میده

خب طبیعتا شخصی که قصد دارید زحمت پایان نامه را به او بسپارید بایستی، هم رشته شما باشد و قبلا تجربه انجام پایان نامه با موضوع مشابه پایان نامه شما را داشته باشد. بهتر است برای نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد، فردی را انتخاب کنید که در مقطع دکتری باشد.

اگر پایان نامه به موسسه سپرده شود روال کار به این صورت است که یک محقق را برای انجام پایان نامه شما انتخاب می کنند. شما ممکن است که اصلا با این فرد هیچ برخورد حضوری یا تماس تلفنی نداشته باشید و درباره اون چیزی ندونید.

البته اگر درخواست کنید که با محقق موسسه، جلسه ای داشته باشید و با او صحبت کنید ممکن است داخل موسسه برایتان جلسه ای حضوری برگزار کنند و یا تماس تلفنی غیر مستقیمی بگذارند. اما به طور معمول شما اجازه داشتن تلفن محقق و ارتباط مستقیم با او را ندارید. مگر این که در ابتدا با موسسه، طور دیگری قرارداد کنید. تقریبا در همه موسسات حتی اگر محقق، هم رشته شما نباشد از او خواسته می شود خود را هم رشته شما معرفی کند !

2- پاسخگویی – زمان مشخصی برای پاسخگویی وجود داشته باشد.

فرد یا موسسه ای را که قصد دارید پایان نامه تان را انجام دهد بایستی در طول روز، یک زمان پاسخ گویی مشخصی داشته باشد. تا بتوانید در خصوص انجام پایان نامه از او سوالات خود را بپرسید و در جریان روال کار قرار بگیرید.

3- انجام اصلاحات پایان نامه – در مورد انجام اصلاحات احتمالی اساتید متعهد باشد.

پایان نامه بدون انجام اصلاحات ؟ این اصلا شدنی نیست ! هر استادی سلیقه و نظر خاص خود را دارد و باید در پایان نامه لحاظ شود. بنابراین فرد یا موسسه ای که پایان نامه شما را انجام می دهد بایستی انجام اصلاحات را نیز قبول زحمت کند.

4- برگزاری جلسه توجیهی – اصلا بدون آموزش نمیشه !

حتما فرد یا موسسه ای که پایان نامه شما را انجام میدهد باید شرایط آموزش به شما را فراهم کند. فرقی نمی کند که آموزش به صورت مجازی باشد یا حضوری. بدون آموزش نمی توانید به خوبی دفاع کنید.

5- قیمت انجام پایان نامه مناسب – نه خیلی کم و نه خیلی زیاد

بعضی از سایت ها و موسسات انجام پایان نامه قیمت خیلی کمی برای انجام پایان نامه ارشد پیشنهاد می کنند، واضحه که این موسسات اولا جای تردید دارند، دوما به اندازه مبلغ پرداختی شما تخصص، تعهد و کیفیت کاری کمی ارائه خواهند کرد. در مقابل برخی از این سایت ها و موسسات هزینه های خیلی زیادی برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد پیشنهاد می کنند. راهکار چیه ؟ این که از چند تا موسسه دیگه هم قیمت بگیریم و حدود قیمت دستمون بیاد !

داخل پرانتز این رو هم بگم بهتون که ممکنه یه نفر کارش خیلی خوب باشه و با توجه به انرژی و زمانی که براتون میذاره بهتون هزینه رو اعلام کنه .. شما یه چلو کباب پایین شهر تهران بخورید یه قیمته ! همون چلو کباب تو یه رستوران مثلا تو سعادت آباد یه قیمت دیگست ! اما با یه کیفیت دیگه …

در بخش بعد به ویژگی هایی که یک پایان نامه خوب بایستی داشته باشد می پردازم.

6- انجام پایان نامه با کیفیت بالا

در مرحله اول کیفیت ظاهری پایان نامه مطلوب باشد. موارد زیر برای این مرحله است :

 • استفاده درست از علائم نگارشی شامل نقطه، ویرگول و …
 • استفاده صحیح از فاصله و نیم فاصله در متن پایان نامه.
 • تنظیم نوع و اندازه فونت برای متن و تیترهای استفاده شده.
 • جاستیفای بودن و تنظیم فاصله پاراگراف ها
 • منظم بودن جداول، نمودارها و اشکال

در مرحله دوم کیفیت علمی پایان نامه مناسب باشد. موارد زیر برای این مرحله است :

 • از منابع جدید در نگارش متن به خصوص در فصل اول و دوم استفاده شود.
 • ترجیحا از منابع خارجی برای نگارش استفاده شود و تعداد آن ها مناسب باشد.
 • عدم وجود سرقت علمی – پایان نامه کپی پیست نباشد.

این چند توصیه را حتما بخوانید :

وقتی که به صورت اینترنتی قصد دارید سفارش انجام پایان نامه را انجام دهید. برای مطمئن شدن از تخصص و کیفیت کار موسسه انجام پایان نامه، بهتره سایت موسسه رو کامل بررسی کنید و از درست بودن، بارخورد مطالب آموزشی و حتی مناسب بودن ظاهر پست ها اطمینان حاصل کنید.

از نظر من انجام پایان نامه فشار کاری بالایی دارد. معمولا افرادی که کار پایان نامه انجام می دهند به تمرکز زیادی احتیاج دارند. بهتر است به جای تماس های مکرر به فرد محقق، به او پیامک بزنید. این خیلی مهم است که محترمانه صحبت کنید. تماس و پیگیری مکرر هم چیزی جز استرس به محقق منتقل نمی کند.

پایان نامه را به کجا بسپارم ؟2022-04-09T16:22:35+00:00

در نهایت از نظر من انجام پایان نامه را می توانید به ترتیب 1- به شخصی که به شما معرفی شده است و قبلا برای دوستانتان پایان نامه را انجام داده است 2- به سایتی که سفارش پایان نامه قبول می کند 3- موسسات انقلاب بسپارید.

بهترین موسسه انجام پایان نامه چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟2022-04-09T16:16:14+00:00

1- ساعت مشخصی در طول روز برای پاسخ گویی داشته باشد.

2- اصلاحات احتمالی پایان نامه را انجام بدهد.

3- برای دانشجو قبل از جلسه دفاع جلسه توجیهی برگزار کند.

4- با قیمت مناسبی پایان نامه را با کیفیت بالایی انجام بدهد.

آموزش انجام پایان نامه

اگه قصد دارید خودتون پایان نامه رو انجام بدید خوندت ادامه متن می تونه براتون مفید باشه

انجام پایان نامه : دغدغه دانشجویان

انجام پایان نامه، یکی از دغدغه‌های تمام دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا است. استرس و اضطراب شروع پایان نامه از ترم سه آغاز می‌شود و دانشجو به تکاپوی انتخاب موضوع و استاد و … می‌افتد. بهتره تمام دانشجویان تحصیلات تکمیلی از ابتدای شروع تحصیل در مقطع ارشد یا دکتری، به فکر انتخاب گرایش و موضوع تخصصی خود باشند. اما گاهی تنوع موضوعات و از طرفی سختی دوران درس و تحصیل و امتحانات، مانع از انتخاب سریع موضوع می‌شود.

آموزش انجام پایان نامه از آغاز تا پایان

بهتر است قبل از انتخاب موضوع پایان نامه، سری به کتابخانه دانشگاه بزنید و چند پایان نامه را مطالعه کنید. می‌توانید از وب‌سایت‌های اینترنتی که چند صفحه‌ای از پایان نامه را در اختیارتان می‌گذارند هم استفاده کنید. پیدا کردن مجلات علمی پژوهشی در حوزه رشته تحصیلی‌تان و خواندن چند مقاله هم می‌تواند به شما درک درستی از گرایش و تخصص‌های رشته تحصیلی‌تان بدهد.

برای انتخاب تخصص مورد علاقۀ خود می‌توانید دلایل مختلفی داشته باشید. از علاقه خاصتان به یکی از اساتید گرفته تا شرایطی که دارید می‌تواند بر این انتخاب مؤثر باشد. به عنوان مثال، شاید به دلیل شرایط کاری و زندگی خود توانایی تحقیق میدانی (پخش پرسشنامه) را نداشته باشید. شاید منابع کمی در اختیار دارید و تحقیق به روش کتابخانه‌ای انتخاب مناسبی برای شما نباشد. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توانید حیطه‌های اصلی کارتان را انتخاب کنید.

هر چقدر برای انتخاب موضوع وقت بیشتری بگذارید و دقیق‌تر عمل کنید، انجام پایان نامه در ادامه، آسان‌تر خواهد بود. موضوعی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و با گذشت زمان برایتان خسته کننده نشود.

انجام پایان نامه

کمال گرایی در شروع پایان نامه ممنوع !

انتخاب استاد

معمولاً انتخاب استاد و تعیین موضوع به صورت موازی انجام می‌شود. اساتید تحصیلات تکمیلی هر کدام تخصص خاصی در رشته‌های مختلف دارند. بهتر است ابتدا گرایش و تخصص مورد نظر را انتخاب و سپس با استاد برای موضوع مشورت کنید. گوش دادن به صحبت‌های استاد می‌تواند به شما کمک زیادی کند. گاهی استاد، موضوعی را به شما پیشنهاد می‌دهد که شما می‌توانید به‌راحتی از پایان نامه، دو یا سه مقاله علمی پژوهشی استخراج کنید.

تهیه پروپوزال

نوشتن پروپوزال، قدم کوچکی است برای انجام پایان نامه. تصور کنید که پروپوزال، مانند نقشۀ راهنما برای شما عمل می‌کند. پروپوزال همان پایان نامه است در مقیاسی کوچک‌تر. پس با دقت پروپوزال خود را پر کنید. توضیحات، تعریف‌ها، فرضیه و نظریه‌ها، منابع، پیشینه پژوهش و… همه می‌تواند در طول انجام پایان نامه، به شما کمک کند. البته، زیاد حساس نباشید. شما می‌توانید در برخی موارد مانند منابع یا پیشینه، تغییراتی ایجاد کنید. اما بهتر است برای فرضیه‌ها و سؤال‌های تحقیق از همان ابتدا همه‌چیز را شرح دهید. لازم نیست یادآوری کنم که پس از تصویب پروپوزال، نمی‌توانید موضوع را تغییری اساسی دهید.

مطالعه پیشینه پژوهشی

زمان بگذارید و پیشینه پژوهش خود را در کتابخانه‌ها و اینترنت جستجو کنید. به یک منبع وابسته نباشید. موضوع مورد نظر خود را به زبان‌های دیگر دنیا جستجو کنید و پیشینه پژوهش خود را غنی‌تر کنید. می‌توانید از ترجمه گوگل برای زبان‌هایی که با آن آشنا نیستید استفاده کنید. تنها به منابع انگلیسی زبان اکتفا نکنید. از پیشینه‌های پژوهشی که تهیه می‌کنید، فیش برداری کنید. می‌توانید فایل مخصوصی را روی صفحه کامپیوتر خود به این موضوع اختصاص دهید.

برای انجام پایان نامه چقدر زمان نیاز دارید؟

اغلب دانشجویان هنگام نوشتن پروپوزال و تعیین تاریخ، خیلی رؤیایی فکر می‌کنند. آن‌ها دوست دارند پایان ‌نامه‌شان طی سه الی چهار ماه آینده تمام و دفاع شود. مقاله علمی پژوهشی‌شان را هم حین نوشتن پایان نامه استخراج کنند و اکسپت بگیرند! البته اگر کسی بتواند این کار را انجام دهد بسیار عالی است؛ اما گاهی این تفکرات و کمال‌گرایی‌ها مانع از انجام پایان نامه طبق برنامه مشخص می‌شود. بهتر است، طوری برنامه ریزی کنید که حداقل روزی یک الی دو ساعت برای انجام پایان نامه زمان بگذارید. این زمان‌های کوتاه اما مستمر، بهتر از این است که یک ماه فایل پایان نامه را باز نکنید و یک هفته 56 ساعت برایش وقت بگذارید! آهسته و پیوسته پیش بروید و نتایج مطلوبی بگیرید.

انجام پایان نامه ارشد

انجام پایان نامه پیوسته و منظم، بدون خستگی و فرسودگی

مشاوره انجام پایان نامه

بسیاری از دانشجویان، تمایل دارند خودشان انجام پایان نامه خود را بر عهده گیرند. اما با کم و کیف و روش کار آشنا نیستند. این دانشجویان نیاز دارند مشاوری مطمئن و قابل اعتماد، به آن‌ها در مراحل نوشتن پایان نامه کمک کند. استفاده از خدمات مشاوره پایان نامه می‌تواند به این افراد کمک کند تا پایان نامه خود را به بهترین روش و در کوتاه‌ترین زمان انجام دهند.

آموزش پایان نامه

اگر شما هم دانشجوی هر کدام از رشته‌های مدیریت، روانشناسی، حسابداری یا دیگر رشته‌های مقطع تحصیلات تکمیلی هستید می‌توانید از خدمات آموزش پایان نامه استفاده کنید. گاهی افراد موضوع مناسبی انتخاب می‌کنند. علاقه و انگیزه کافی برای انجام پایان نامه هم دارند، اما نمی‌دانند باید دقیقاً از کجا شروع کنند و چگونه کار را ادامه دهند. در حوزه خدمات آموزش پایان نامه، آموزش پروپوزال نویسی، آموزش تهیه پیشینه پژوهش، آموزش نگارش فصل دوم، آموزش نوشتن فصل سوم و چهارم، آموزش جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها، آموزش نوشتن فصل پنجم و نتیجه‌گیری ارائه می‌شود. در ادامه چند مورد از سایت های آموزش انجام پایان نامه خارجی آورده شده است :

1- وبسایت scribbr

2022-07-06T09:46:16+00:00

یک دیدگاه

 1. sahar آگوست 1, 2022 در 7:14 ق.ظ - پاسخ

  ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

عنوان

رفتن به بالا