بهترین موسسه آماری انجام تحلیل آماری

هدف این مقاله معرفی آیتم‌های اصلی برونسپاری تحلیل آماری با استفاده از انواع نرم افزارها و انتخاب بهترین موسسه انجام تحلیل آماری پایان نامه می باشد. برای انتخاب بهترین موسسه جهت انجام تجزیه و تحلیل آماری موارد زیر را مدنظر قرار دهید :

تخصص آماری محققین طرف قرار داد با موسسه

بر اساس تجربه خود بعضا شاهد این بودیم که در شرکت های مختلف محققیق رشته های غیر آماری کار دانشجویان را انجام داده و از آنجا که با مباحث آماری آشنایی ندارند در پاسخ به سوالات آماری دانشجویان غیر موفق عمل نموده و دانشجو به طور کامل در مورد فصل چهارم انجام شده توجیه نمی گردد و یا مطالبی را با تعریف اشتباه فرا می گیرد.

گروه آماری کوکرانا با همکاری فارغ التحیصلان مقطع دکتری و ارشد آمار دانشگاه های برتر جزء بهترین موسسه انجام تحلیل آماری پایان نامه بشمار می رود. از این جهت بر مباحث آماری تسلط کامل داشته و آمادگی لازم جهت پاسخ به سوالات آماری دانشجویان را دارد.

مشاوره آماری و اطلاع از تخصص محقق

حتما از موسسه بخواهید قبل از شروع کار با محقق آماری ارتباط برقرار نماید و از سطح علمی و توانایی آماری محقق آگاهی پیدا کنید. شرکت کوکرانا در اولین گام، به صورت رایگان درخواست دانشجو را بررسی کرده و در خصوص انجام کار به دانشجو مشاوره آماری می دهد. این مشاوره در خصوص طراحی پرسشنامه، طراحی روش تحقیق، جمع آوری داده و بررسی ابزار تحقیق برای آزمون فرضیات تحقیق و غیره می‌باشد.

نگارش با کیفیت جداول و نمودارهای آماری

نمودار با کیفیت تحلیل آماری پایان نامه

کیفیت جداول و نمودارها در پایان نامه و مقاله بسیار مهم است. به طور کلی موسسه آماری کوکرانا علاوه بر توجه به کیفیت علمی، به ظاهر و کیفیت خوانایی کار اهمیتی زیادی قائل است. در شکل بالا نمونه ای از مدل معادلات ساختاری که توسط موسسه کوکرانا طراحی شده است آورده شده است.

نمونه جدول آماری در پایان نامه

نمونه جدول تحلیل آماری پایان نامه

جلسه توجیهی و ارائه ویدیو آموزشی توسط بهترین موسسه انجام تحلیل آماری ارشد

پس از دریافت فایل، محقق بایستی در مورد نحوه تحلیل آماری، مدل ها، مفاهیم آماری، جداول و نتایج آماری برای دانشجو جلسه توجیهی در نظر بگیرد و به تمام سوالات آماری دانشجویان پاسخ دهد. کوکرانا این را الزام موسسه خود می داند و با برگزاری جلسات آموزشی حضوری و مجازی، مشکلات و سوالات آماری دانشجویان را برطرف می نماید.

بهترین موسسه انجام تحلیل آماری پایان نامه

محققیق کوکرانا از طریق ویدیو آموزشی که از فایل دانشجو تهیه شده تمامی قسمت های نوشته شده در فایل را به صورت صوتی و تصویری تشریح می کنند.

نمونه ویدیو دوم بهترین موسسه انجام تحلیل آماری

تصویر نمونه از ویدیو آموزشی ذخیره شده

ویدیوهای آموزشی نرم افزار SmartPLS

ویدیو آموزشی بهترین موسسه انجام تحلیل آماری

قیمت مناسب و انجام بدون واسطه

تحلیل آماری پایان نامه باید از لحاظ هزینه‌ منطقی باشد. هزینه بالا الزاما نشان دهنده کیفیت بالای کار نیست. کما اینکه دیده شده موسساتی که به صورت واسطه ای کار تحلیل آماری انجام می دهند حتی از خود محققانشان که کار دانشجو را انجام می دهد هزینه بیشتری دریافت می کنند. یعنی درصد بالایی از هزینه ای که دانشجو پرداخت می کند صرفا جهت پرداخت هزینه واسطه است. از طرفی هزینه خیلی پایین هم احتمال کار ضعیف را قوی تر می نماید.

بهترین موسسه انجام تحلیل آماری

بهترین موسسه انجام تحلیل آماری پایان نامه با نرم افزار SmartPLS

همچنین با توجه به این که کوکرانا صرفا یک موسسه تخصصی تحلیل آماری است و نه شرکتی برای ترجمه و کارهایی از این قبیل، تحلیل آماری دانشجو را بدون واسطه و با قیمت منطقی و به صورت مرحله ای انجام می دهد.

انجام کامل اصلاحات تا ثبت نهایی پایان نامه

موسسه آماری کوکرانا تمامی اصلاحات خواسته شده دانشجو را تا تایید نهایی و بعد از دفاع انجام می دهد.

جهت ارسال سفارش تحلیل آماری و یا انجام فصل چهارم پایان نامه اینجا کلیک کنید.