تحلیل آماری با SPSS

برای تحلیل آماری با SPSS هر آنچه را که نیاز دارید آموزش داده ایم. در ادامه فهرستی از آموزش های تحلیل آماری با SPSS در اختیارتان قرار گرفته است. با کلیک بر روی هر عنوان می توانید به آموزش مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید. در صورتی که در هنگام تحلیل آماری با SPSS سوال و مشکلی داشتید از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در خدمت شما عزیزان هستیم !

لیست عناوین آموزش تحلیل آماری با SPSS

در کنار این عناوین آموزشی، بر اساس تجربه چندساله خود دوره‌ای جامع از آموزش SPSS مخصوص تحلیل آماری پایان نامه و مقاله به صورت ویدئویی آماده کردیم و در اختیار شما قرار داده ایم. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش صفر تا صد SPSS به صورت ویدئویی به تمام پروژه‌های SPSS انجام شده در سایت دسترسی دارید. همچنین کد لایسنس آخرین نسخه SPSS به صورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته است.

سفارش تحلیل آماری با SPSS

تحلیل آماری با SPSS در موسسه آماری کوکرانا به این صورت است که ابتدا از دانشجو درخواست می شود فایل های مربوط به پایان نامه خود (پروپزال، فصل اول، فصل سوم، نمونه پرسشنامه خام و دیتا + مقاله بیس) را جهت بررسی فرضیات، اهداف، حجم جامعه، حجم نمونه، پرسشنامه و روش تحقیق، از طریق راه های ارتباطی معرفی شده برای موسسه ارسال کند. پس از بررسی فایل ها توسط موسسه، قیمت و زمان انجام کار به دانشجو اعلام می شود.

تحلیل آماری با SPSS

انجام تحلیل آماری با SPSS

ما در موسسه آماری کوکرانا بر اساس فرضیات و آزمون آماری خواسته شده جهت تحلیل آماری در SPSS و نگارش فصل چهارم پایان نامه، مقاله مرجع معرفی می کنیم. قبل از دفاع برای رفع ابهامات دانشجو ویدیو آموزشی ضبط کرده و خط به خط فایل ارسالی را توضیح می دهیم. تمامی اصلاحات قبل و بعد از دفاع را نیز به صورت رایگان انجام می دهیم. ارائه این خدمات است که باعث رضایت دانشجویان از موسسه آماری کوکرنا شده است.

هزینه تحلیل آماری با SPSS

هزینه انجام فصل 4 پایان نامه با SPSS به عوامل متعددی مانند تعداد فرضیه ها، تعداد آزمون های آماری مورد نیاز و نوع آزمون آماری بستگی دارد. با این حال موسسه آماری کوکرانا هزینه تقریبی نگارش کل فصل چهارم (آمار توصیفی + آمار استنباطی + پیوست خروجی نرم افزار + ارسال فایل دیتا + آموزش قبل از دفاع) را در بازه 1 تا 3 میلیون تومان در نظر گرفته است. طبیعی است که اعلام دقیق هزینه قبل از بررسی فایل ها امکان پذیر نیست.

نمونه تحلیل آماری با SPSS

برای آگاهی متقاضیان از کیفیت نگارش تحلیل آماری توسط متخصصین آماری کوکرانا دو نمونه فایل تحلیل آماری با SPSS را برای مشاهده قرار داده ایم. برای دانلود کافیست بر روی لینک فایل مورد نظر کلیک کنید. فایل اول شامل آزمون همبستگی پیرسون و اسپیرمن، آزمون تی تی تک نمونه ای و آزمون فریدمن است. نمونه فایل دوم تحلیل آماری با SPSS نیز شامل آزمون نرمال بودن کولموگروف اسمیرنوف، رگرسیون خطی ساده و چندگانه و رگرسیون گام به گام است.

سفارش تحلیل آماری با SPSS

راه های ارتباطی متقاضیان با موسسه آماری کوکرانا 1-تماس با شماره تلفن های معرفی شده 2-ارتباط از طریق تلگرام 3-ارتباط از طریق واتساپ می باشد. همچنین این امکان در سایت موسسه وجود دارد که از طریق فرم سفارش گذاری درخواست انجام تحلیل آماری ارسال شود.

معرفی نرم افزار SPSS و علت استقبال محققین

SPSS از جملهٔ نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌ های آماری، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت و مستندسازی دیتا نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند. علت استقبال اکثر محققان از نرم افزار SPSS استفاده راحت، ارائه خروجي هاي با محيط گرافيکي بسيار عالي و انجام اکثر آزمون هاي آماري بدون نياز به برنامه نويسي و نيز دارا بودن محيط برنامه نويسي براي کاربران حرفه اي مي باشد.

نرم افزار SPSS توسط کدام شرکت و در چه سالی ساخته شد ؟

شرکت IBM یک شرکت تولید کننده مادر در زمینه نرم افزارها و فناوری‌هایی است که برای تحلیل داده‌ها، گزارش نویسی و مدل سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر این شرکت در ایلینویز شیکاگو در کشور ایالات متحده آمریکا واقع شده است. برنامه آماری SPSS (اس پی اس اس) یکی از تولیدات این شرکت است. در مورد تاریخ اختراع این نرم افزار باید گفت که اولین زمان اختراع به سال 1968 بر می‌گردد.

نرم افزار SPSS برای چه رشته هایی کاربردی دارد ؟

نرم افزار SPSS به پژوهشگران کمک می کند تا از طریق وارد کردن اطلاعات خام در این نرم افزار، به توصیف و تبیین داده ها و تهیه گزارش آماری بپردازند. اگرچه این نرم افزار به نام بسته آماری برای علوم اجتماعی معرفی شده است، اما به این معنا نیست که تنها برای رشته علوم اجتماعی قابل استفاده است. بلکه همه رشته های تحصیلی که نیازمند پردازش و تحلیل آماری داده ها و اطلاعات رشته خود می باشند، می توانند از این نرم افزار استفاده کنند.

پاسخ به سوالات پر تکرار شما عزیزان

نحوه پرداخت سفارش تحلیل آماری با SPSS چگونه است ؟2020-11-26T10:50:29-01:00

در موسسه آماری کوکرانا، نصف هزینه توافق شده به عنوان پیش پرداخت و مابقی در زمان تحویل پروژه دریافت می شود.

مدت زمان انجام تحلیل آماری با SPSS چقدر است ؟2020-11-26T10:50:24-01:00

انجام تحلیل آماری با SPSS در مدت زمان حداکثر یک هفته ای انجام می شود.

موسسه آماری کوکرانا چه چیزی را تضمین می کند ؟2020-11-26T11:00:04-01:00
  • کنترل کیفیت فایل تحلیل آماری انجام شده

  • تحویل به موقع

  • 100 درصد بدون سرقت ادبی

  • 100 درصد محرمانه

  • متناسب با نیازهای دقیق شما

  • اصلاحات رایگان

  • نگارش علمی و دقیق

2022-05-19T09:25:39+00:00

دیدگاه خود را بنویسید

عنوان

رفتن به بالا